DO NABYCIA,  GRY,  POMOCE

Nowa gra ze STUDNI – BIBLIJNE KALAMBURY!

Cieszę się, że mogę zaprezentować kolejną grę ze Studni!
Biblijne kalambury to 100 frazeologizmów biblijnych umieszczonych na 50 kartach. Pod każdym z biblizmów umieszczony jest fragment biblijny, który pokazuje jego źródło. Karty podzielone zostały na trzy stopnie trudności, na które wskazuje kolorystyka tła. Łatwych i trudnych haseł jest po 25, pozostałe 50 zostały uznane za średnio trudne.

Karty z zaokrąglonymi narożnikami są wykonane na sztywnym papierze o gramaturze 350 mg/m2 i mają wymiary 6,8 cm x 10,8 cm. W pudełku, oprócz kart i quizu, znajdują się zasady gry oraz pięć różnych pomysłów na wykorzystanie kart.

ZASADY GRY:Uczestnicy gry zostają podzieleni na zespoły. Jedna osoba z grupy przedstawia pozostałym hasło z karty za pomocą gestów lub rysunków. Można określić czas na prezentację np. 3 minuty.Za odgadnięcie hasła grupa otrzymuje punkty: 1 za każde hasłolub od 1 do 3 w zależności od poziomu trudności.Dodatkowo można przyznać punkt za wskazanie prawidłowego znaczenia frazeologizmu spośród podanych w załączonym do kart Quizie lub za ułożenie zdania, w którym zostanie prawidłowo użyty odgadnięty biblizm.

——————————————————————————-

W estetycznym opakowaniu ułatwiającym organizację kart znajduje się też druga gra: Quiz biblijny. Quiz zawiera wszystkie frazeologizmy z kart z trzema propozycjami odpowiedzi. Prawidłowe znaczenie biblizmu jest zaznaczone i pomaga, w razie wątpliwości, wskazać właściwą odpowiedź.
Koszt: 47 zł + wysyłka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *