AWANS,  DO NABYCIA,  POMOCE,  POMYSŁY,  SCENARIUSZ,  Szkolenia,  TIK,  WARSZTATY

Nowe szkolenie dla katechetów. Lekcja otwarta: Przypowieść o Dobrym Pasterzu z wykorzystaniem elementów metody żetonowej

Nowe szkolenie online dla katechetów

Lekcja otwarta: Przypowieść o Dobrym Pasterzu z wykorzystaniem elementów metody żetonowej

szkolenie online dla katechetów, lekcja religii w szkole specjalnej
Lekcja otwarta – religia

Od prowadzącej:

Lekcja otwarta: Przypowieść o Dobrym Pasterzu z wykorzystaniem elementów metody żetonowej – szkolenie online

Drodzy katecheci, wielu z nas doskonale zna wiele metod pracy, o wielu z nich uczyliśmy się, mamy własne doświadczenia i własne wypracowane metody pracy. Ale często chcielibyśmy podpatrzeć jak pracują inni nauczyciele. Zaczerpnąć z doświadczenia pracy innych osób. Na tym szkoleniu będzie taka okazja. Zabierzemy Państwa na lekcje otwartą do szkoły specjalnej. Uczniowie z niepełnosprawnością w stopniu lekkim 2 klasa Specjalnej Szkoły Podstawowej katecheza o Dobrym Pasterzu prowadzona z wykorzystaniem różnych pomocy dydaktycznych oraz wykorzystaniem TIK. Ze szkolenia można będzie się dowiedzieć czym jest metoda żetonowa i zobaczyć w praktyce jak można ją wprowadzić w życie.
Po szkoleniu dostaniecie Państwo karty pracy związane z przypowieścią o Dobrym Pasterzu oraz prezentację o metodzie żetonowej.

Prowadząca: Anna Parfenovich, wykładowca UKSW, doradca metodyczny diecezji Warszawskiej, katechetka-oligofrenopedagog z 9-letnim stażem pracy w szkole specjalnej i 3 letnim w zwykłej szkole. Ukończyła studia magisterskie z oligofrenopedagogiki, w trakcie studiów pedagogika korekcyjno-kompensacyjna. Licencjat z teologii duchowości. Autorka wielu pomocy dydaktycznych i artykułów dla katechetów.

Lekcje religii w szkole specjalnej. Katecheza specjalna. Dyscyplina na katechezie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *