Szkolenia,  DO NABYCIA,  WARSZTATY

Szkolenia online dla katechetów – kategorie

W sklepie Studni jest ponad 70 nagrań szkoleń dla nauczycieli religii. Webinary zostały podzielone na kategorie żeby każdy katecheta mógł łatwiej znaleźć interesujące go treści.

szkolenia dla katechetów 2023 2024 online i w formie nagrań

Szkolenia e-learningowe dla katechetów oferowane przez Studnię katechety mają wiele zalet:

  1. Dostępność: Szkolenia online są łatwo dostępne z każdego miejsca, o dowolnej porze, dzięki czemu możesz uczyć się zgodnie ze swoim indywidualnym harmonogramem. Dostęp do szkoleń Studni nie mają ograniczenia czasowego.
  2. Elastyczność czasowa: Nagrane materiały szkoleniowe umożliwiają naukę w dogodnym tempie, pozwalając na powtarzanie i dokładne zrozumienie omawianych zagadnień.
  3. Szeroki wachlarz tematów: Studnia oferuje ponad 70 tematów szkoleń, które podzielono na 12 kategorii.
  4. Dostęp do ekspertów: Masz możliwość uczenia się od doświadczonych nauczycieli religii z różnych części kraju.
  5. Oszczędność czasu i kosztów: Szkolenia online eliminują konieczność podróży i zmniejszają koszty związane z udziałem.
  6. Materiały: Do nagrań szkoleń dołączane są prezentacje i materiały do wykorzystania przez uczestników.
  7. Indywidualne wsparcie: W ramach szkoleń na żywo” możesz zadawać pytania prowadzącym, którzy oferują wsparcie również po webinarach. Po niektórych szkoleniach powstają grupy facebookowe dla uczestników.
  8. Nauka korzystania z nowych technologii: Szkolenia e-learningowe umożliwiają zdobycie umiejętności korzystania z nowoczesnych narzędzi technologicznych, które mogą być również przydatne w Twojej pracy z uczniami i w prowadzeniu lekcji religii.
  9. Zaświadczenia: Uczestnicy szkoleń otrzymują potwierdzenia udziału w webinarach, a osoby które wykupują dostęp do nagrań po zapoznaniu się z treściami szkoleń mogą zwrócić się o wystawienie zaświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *