POMYSŁY,  RÓŻNE

Ogólnopolski projekt katechetyczny “W DOROSŁE ŻYCIE Z BOGIEM”

 Projekt katechetyczny adresowany do uczniów szkół średnich.

Ogólnopolski projekt katechetyczny "W DOROSŁE ŻYCIE Z BOGIEM"

Autorkami tej inicjatywy są trzy nauczycielki religii z Diecezji Kieleckiej: Justyna Domagała, Monika Śliwińska- Szostak, Elżbieta Wiącek. Merytoryczną opiekę nad projektem sprawuje Ks. dr Karol Zegan – Dyrektor Wydziału Katechetycznego w Kielcach.

Najważniejsze informacje dotyczące od autorek projektu:

“Drodzy Katecheci!

W DOROSŁE ŻYCIE Z BOGIEM – to Ogólnopolski Projekt Katechetyczny przeznaczony dla uczniów klas VII-VIII oraz szkół ponadpodstawowych. Głównym celem projektu jest pomoc w odkrywaniu obecności Boga i znaczenia wiary dla pełni życia człowieka oraz wspomaganie młodych ludzi w osiąganiu dojrzałości w wierze. Regulamin powstał w oparciu o Podstawę Programową Katechezy Kościoła Katolickiego w Polsce, Podstawę Programową Kształcenia Ogólnego oraz kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/2023.

Co zrobić, aby wziąć udział w projekcie?

· zapoznać się z regulaminem i zadaniami realizowanymi w ramach projektu;

· w terminie do 30 września 2022r. wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy pod adresem https://forms.gle/hXWjfG5RjVZKLnXK9 ;

· wysłać prośbę o dołączenie do zamkniętej grupy na facebooku https://www.facebook.com/groups/561697755700934

UWAGA – PRÓŚBA O DOŁĄCZENIE DO GRUPY NA FB ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANA DOPIERO PO PRZESŁANIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

WAŻNE: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE REALIZACJI PROJEKTU BĘDĄ PRZESYŁANE NA FACEBOOKU ORAZ POPRZEZ SKRZYNKĘ MAILOWĄ – w zeszłym roku niestety w wielu przypadkach wiadomość mailowa, została „wrzucona” do SPAMU.

Jeżeli w terminie do 13 października 2022r. nie otrzymają Państwo wiadomości mailowej prosimy o kontakt mailowy na adres: wdoroslezyciezbogiem@gmail.com

Dzięki życzliwości pomocy p. Tomasza, prowadzącego blog „Studnia Katechety” zyskaliśmy nową oprawę graficzną naszego projektu, za co bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Zyskaliśmy również patronaty:

· bloga „Studnia Katechety”;

· Tygodnika Katolickiego „Niedziela Kielecka”;

· radia eM;

· radia „Fara”.

Poniżej można pobrać regulamin projektu i plakat informacyjny (plakaty dla uczestników projektu „Moja placówka bierze udział w projekcie” będą przesyłane w wiadomości potwierdzającej zgłoszenie do projektu”).”

REGULAMIN

PLAKAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *