Bez kategorii

Nowe warsztaty – Duchowość piękna

Nowe warsztaty - Duchowość piękna
NOWY warsztat: DUCHOWOŚĆ PIĘKNA
Cz. 1 – 19.02.2021 | piątek | 19:30 | 120 minut.
Cz. 2 – 20.02.2021 | sobota | 9:30 | 120 minut.

Od prowadzącej: Warsztat na podstawie książek A. Grüna ,,Piękno” i R. Hansona „Szczęśliwy mózg”. Jeśli chcesz przyjrzeć swojej relacji z Bogiem z perspektywy piękna, poznać 7 postaw charakterystycznych dla duchowości piękna związanych z jego odkrywaniem, dostrzeganiem, smakowaniem, wdzięcznością za nie, kontemplowaniem oraz nadawaniem piękna światu i życiu – zapraszam na warsztat. Do każdej z postaw otrzymacie ćwiczenie, które potem możecie wykorzystać w pracy katechetycznej na różnych poziomach edukacyjnych. Od uczestników oczekuję aktywnego udziału z włączoną kamerką.
Uczestnicy otrzymują zaświadczenie i materiały ze szkolenia. Szkolenie nie będzie nagrywane.
Prowadząca: Blanka Poćwiardowska Pedagog, socjoterapeutka. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Pedagogiki Opiekuńczej i Profilaktyki Społecznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Trenerka Psychologicznego Treningu Grupowego. Ukończyła Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Autorka programu wspomagania kompetencji wychowawczych rodziców dzieci w wieku przedszkolnym – prowadzi zajęcia warsztatowe dla rodziców. Prowadzi rady pedagogiczne dla nauczycieli. W pracy wykorzystuje elementy design thinking i tutoringu. Prowadzi treningi umiejętności wychowawczych i interpersonalnych.

Dwie części szkolenia stanowią pewną całość, ale można uczestniczyć tylko w jednym z warsztatów. Koszt 40 zł każda z części lub 60 zł za obydwie.
Zgłoszenia przez sklep: https://studniakatechety.pl/sklep/kategoria-produktu/szkolenia-online/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *