WARSZTATY

Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego

Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego
Chcesz się zgłosić? Kliknij.

? NOWE szkolenie! Pomoc dla katechetów, którzy nie pracują w szkołach specjalnych, a mają na lekcjach uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 26.02.2021 | 19:30 | 120 minut | 30 zł

? Od prowadzącej: „Masz ucznia z niepełnosprawnością? Zastanawiasz się jak jest różnica pomiędzy Zespołem Aspergera a Autyzmem? Wiesz, że do klasy przyjdzie dziecko z Zespołem Dawna, ale nie wiesz z czym to się wiąże? Potrzebujesz napisać dostosowanie do nauczania i nie wiesz jak się za to zabrać? Zapraszam na szkolenie!

Podczas spotkania dowiesz się: ? o najczęstszych zaburzeniach, ? o alternatywnych środkach komunikacji, ? o metodach pracy i pomocach dydaktycznych dla dzieci z niepełnosprawnością, ? jak radzić sobie w sytuacjach trudnych, ? jak sobie radzić agresywnymi zachowaniami uczniów z niepełnosprawnością”.

? Prowadząca: Anna Zielinska, katechetka-oligofrenopedagog z 9-letnim stażem pracy w szkole specjalnej i 3 letnim w zwykłej szkole. Ukończyła studia magisterskie z oligofrenopedagogiki, w trakcie studiów pedagogika korekcyjno-kompensacyjna. Licencjat z teologii duchowości. Autorka wielu pomocy dydaktycznych i artykułów dla katechetów.

? Dla uczestników, oprócz wiedzy i umiejętności ? zaświadczenie.

Zgłoszenie: https://studniakatechety.pl/sklep/produkt/spe-o/

Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego
Chcesz się zgłosić? Kliknij.

? NOWE szkolenie: ? JAK MÓWIĆ O STWORZENIU ŚWIATA NA LEKCJACH RELIGII? ? 27.02.2021 | sobota | 19:30 | 90 minut | 30 zł

? Prowadzący: Krzysztof Jan Wojtyra. Katecheta, doktorant Instytutu Nauk Biblijnych Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, italianista, autor artykułów w miesięczniku Adeste.

Od prowadzącego: „Zapraszam na przypomnienie zagadnień z biblistyki dotyczących opisów stworzenia. Przy okazji pokażę jak pracuję z uczniami starszymi (od kl. 5) omawiając ten temat (zastosowany schemat można wykorzystać również w szkole średniej). Odpowiemy sobie jak wyjaśnić istnienie tych dwóch opisów, jak są zbudowane, jakie tradycji i teologie za nimi stają”. Przewidywany jest czas na Q&A. Pytania dotyczące tematu można przesyłać do Studni Katechety.??? Dla uczestników, oprócz wiedzy i umiejętności ? scenariusz zajęć o skrótach biblijnych (dla SP) oraz jak zwykle dostęp do nagrania i ? zaświadczenie.

Zgłoszenia ? https://studniakatechety.pl/sklep/produkt/biblijny-o/

Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego
Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *