gra MIĘDZY SŁOWAMI,  GRY,  POMOCE,  POMYSŁY

MIĘDZY SŁOWAMI – gra wzorowana na Taboo

MIĘDZY SŁOWAMI Zasady gry oparte są na znanej towarzyskiej grze Taboo. W tym wydaniu oczywiście hasła związane z religią.

Zasady gry: Uczestnicy gry dzielą się na grupy. Jedna osoba, za pomocą słów, przedstawia pozostałym z zespołu hasło zapisane u góry karty. Nie może używać słów znajdujących się poniżej. Na odgadywanie jest określony czas np. 1 minuta. Za każde odgadnięte hasło grupa otrzymuje 1 punkt. Za użycie niedozwolonego słowa -1 punkt. Używanie właściwych słów kontroluje osoba z drużyny przeciwnej. Gdy gracz nie rozumie hasła lub nie wie jak je przedstawić może pominąć kartę.
Twórcy oryginału gry zalecają wiek grających 13+. Można próbować grać z 11-12 latkami (skonsultowane ze specjalistą od psychologii rozwojowej). Karty sprawdzają się wśród młodzieży. W grę mogą też grać dorośli. 
Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt: poprzez e-mail: studnia.katechety@wp.pl, lub formularz kontaktowy na blogu. Jestem także na Facebooku: strona Studnia Katechety, Messenger: Tom Pe

MIĘDZY SŁOWAMI - gra wzorowana na Taboo

120 haseł 60 dwustronnych kart Wymiary kart 4,8 x 7 cm. Wydruk kolorowy laserowy Papier matowy 300 g/m2 (lub 250 g/m2) Karty w papierowej okładce, na której znajdują się zasady gry.
Wysyłka listem poleconym, priorytetowym (gabaryt B). Karty opakowane kartonem i wkładane do bezpiecznej koperty.
Koszt gry 25 zł. Wysyłka 10 zł niezależnie od ilości kompletów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *