WARSZTATY

Szkolenie: Praca z dzieckiem o SPE na katechezie w zwykłej szkole

Szkolenie praca z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych na katechezie w zwykłej szkole

piątek 23.04.2021, 19:30

Szkolenie: Praca z dzieckiem o SPE na katechezie w zwykłej szkole

Pomoc dla katechetów, którzy nie pracują w szkołach specjalnych, a mają na lekcjach uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Od prowadzącej: “Masz ucznia z niepełnosprawnością? Zastanawiasz się jak jest różnica pomiędzy Zespołem Aspergera a Autyzmem? Wiesz, że do klasy przyjdzie dziecko z Zespołem Dawna, ale nie wiesz z czym to się wiąże? Potrzebujesz napisać dostosowanie do nauczania i nie wiesz jak za to się zabrać? Zapraszam na szkolenie.

Podczas spotkania dowiesz się o: najczęstszych zaburzeniach, alternatywnych środkach komunikacji, metodach pracy i pomocach dydaktycznych dla dzieci z niepełnosprawnością jak radzić sobie w sytuacjach trudnych jak sobie radzić agresywnymi zachowaniami uczniów z niepełnosprawnością”.

Prowadząca: Anna Zielinska, katechetka-oligofrenopedagog z 9-letnim stażem pracy w szkole specjalnej i 3 letnim w zwykłej szkole. Ukończyła studia magisterskie z oligofrenopedagogiki, w trakcie studiów pedagogika korekcyjno-kompensacyjna. Licencjat z teologii duchowości. Autorka wielu pomocy dydaktycznych i artykułów dla katechetów. 

Dla uczestników, oprócz wiedzy i umiejętności  zaświadczenie.

Czas trwania: 120 minut.

Zgłoszenia: https://studniakatechety.pl/sklep/produkt/spe-o/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *