TIK,  WARSZTATY

Szkolenia z Kahoot! i Wordwall

25.11.2020 – środa – 19:30 BEZPŁATNE szkolenie: ZADAWANIE PRAC z określonym terminem przez platformę KAHOOT! i WORDWALL z wykorzystaniem gotowych quizów i ćwiczeń

28.11.2020 – piątek – 19:30 – Szkolenie: Nowe technologie pracy katechety – KAHOOTT! + WORDWALL

Szkolenia z Kahoot! i Wordwall

25.11.2020 – środa – 19:30 BEZPŁATNE szkolenie: ZADAWANIE PRAC z określonym terminem przez platformę KAHOOT! i WORDWALL z wykorzystaniem gotowych quizów i ćwiczeń.

Umiejętność przydatna do zadawania prac domowych i zadań w nauczaniu zdalnym.

Czas trwania: około 30 minut. Liczba miejsc: 100 (nie będą wystawiane zaświadczenia).

Warunkiem uczestnictwa jest 1. wpisanie się w komentarzu posta na Facebooku i 2. udostępnienie tego posta lub posta, który jest przypięty na górze strony (o sobotnim szkoleniu z Kahoot! i Wordwall). Link do spotkania na ZOOMie zostanie wysłany do osób, które wpiszą się w komentarzu. Można zgłosić się również przez formularz kontaktowy na blogu.
Szkolenia z Kahoot! i Wordwall

28.11.2020 – piątek – 19:30 – Szkolenie: Nowe technologie pracy katechety – KAHOOTT! + WORDWALL

Kahoot! to aplikacja do tworzenia quizów internetowych rozwiązywanych za pomocą urządzeń mobilnych. Quizy Kahoot! są bardzo lubiane przez uczniów. Wywołują wiele emocji, które sprzyjają zapamiętywaniu treści. Na warsztacie: ? tworzenie konta ? korzystanie z zasobów stworzonych przez innych nauczycieli ? tworzenie quizów z wykorzystaniem grafiki i filmów ? “zadawanie prac domowych”

Wordwall, to narzędzie do szybkiego tworzenia efektownych interaktywnych zadań, które można również zamienić na wersje do druku.Tworząc konto na Wordwall można zadawać prace w nauczaniu zdalnym i sprawdzać wyniki.

Na szkoleniu: ? tworzenie konta ? korzystanie z zasobów stworzonych przez innych nauczycieli ? tworzenie zadań interaktywnych ? tworzenie kart pracy ? “zadawanie prac domowych”

Czas trwania: 90 minut. Koszt: 30 zł. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia i nagranie webinaru. Możliwość wystawienia faktury.

Zgłoszenia: przez stronę facebookową formularz kontaktowy lub studnia.katechety@wp.pl

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *