DO NABYCIA,  DO POBRANIA,  POMOCE,  WARSZTATY

QR kody, Prezi, Kahoot! – Szkolenie NOWE TECHNOLOGIE W PRACY KATECHETY w formie godzinnego nagrania

Koniec miesiąca lipca nie jest z pewnością najlepszym czasem na proponowanie szkolenia … Jednakże może ktoś nie potrafi odpoczywać, albo nie wypoczywa przez całe dwa miesiące wakacji. Należę do takich osób. Kawał lipca tworzyłem godzinny zapis webinaru NOWE TECHNOLOGIE W PRACY KATECHETY, który w czerwcu realizowałem online.

Szkolenie cieszyło się zainteresowaniem, jednak wymagało dyspozycyjności w określonym czasie. Problemem był też różny stopień zaawansowania uczestników w używaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Teraz każdy może w dowolnym czasie i dowolnym tempie zdobywać i wypróbować nowe umiejętności.
Do skorzystania z tego szkolenia zachęcam osoby słabo i średnio zaawansowane w używaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Wśród uczestników warsztatów nie było jeszcze osoby, która chciałaby się nauczyć stosowania proponowanych technologii, a nie dała rady. W przypadku problemów służę pomocą.

QR kody, Prezi, Kahoot! - Szkolenie NOWE TECHNOLOGIE W PRACY KATECHETY w formie godzinnego nagrania

Osoby, które zakupią zapis webinaru zdobędą umiejętności:- tworzenia quizów internetowych Kahoot!,- wykonywania dynamicznych prezentacji Prezi,- oraz generowania i stosowania kodów QR.Otrzymają także:- indywidualną pomoc we wdrażaniu poznanych narzędzi,- kilkanaście quizów Kahoot!,- dostęp do kilkudziesięciu prezentacj Prezi,- zaświadczenia o ukończeniu szkolenia e-lerningowego (po rozwiązaniu prostego testu online) przesłanego w formie elektronicznej.
Czas trwania: 60 minut. Koszt: 30 zł.  Zainteresowanych proszę o kontakt: poprze e-mail: studnia.katechety@wp.pl,  lub formularz kontaktowy na blogu. Jestem także na Facebooku: strona Studnia Katechety, Messenger: Tom Pe

QR kody, Prezi, Kahoot! - Szkolenie NOWE TECHNOLOGIE W PRACY KATECHETY w formie godzinnego nagrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *