WARSZTATY,  Szkolenia

Przygotowanie dzieci o SPE do sakramentów pokuty i Eucharystii

Przygotowanie dzieci o SPE do sakramentów pokuty i Eucharystii

Zastanawiasz się, co jest najważniejsze w przygotowaniu dzieci do Sakramentów Eucharystii oraz Pokuty i Pojednania? Na co zwrócić szczególną uwagę? Nie wiesz jak się do tego zabrać, a co dopiero gdy masz dzieci z niepełnosprawnością lub o SPE? A może się zastanawiasz, czy dane dziecko może przystąpić do Sakramentów? Chcesz poznać metody i dostać karty pracy? Na te i inne pytania dostaniesz odpowiedź na szkoleniu: “Przygotowanie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych do sakramentów pokuty i Eucharystii”.

Szkolenie poprowadzi Anna Zielinska wykładowca UKSW, doradca metodyczny diecezji Warszawskiej, katechetka-oligofrenopedagog z 9-letnim stażem pracy w szkole specjalnej i 3 letnim w zwykłej szkole. Ukończyła studia magisterskie z oligofrenopedagogiki, w trakcie studiów pedagogika korekcyjno-kompensacyjna. Licencjat z teologii duchowości. Autorka wielu pomocy dydaktycznych i artykułów dla katechetów.

Dla uczestników, oprócz wiedzy i umiejętności: materiały (prezentacja, karty pracy, kart PCS o Mszy świętej), zaświadczenie, kontakt z prowadzącą na powarsztatowej grupie facebookowej.

Zgłoszenia: https://studniakatechety.pl/sklep/produkt/spe2-o/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *