WARSZTATY

Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego

Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego
Chcesz się zgłosić? Kliknij.

📢 NOWE szkolenie! Pomoc dla katechetów, którzy nie pracują w szkołach specjalnych, a mają na lekcjach uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 26.02.2021 | 19:30 | 120 minut | 30 zł

🔶 Od prowadzącej: „Masz ucznia z niepełnosprawnością? Zastanawiasz się jak jest różnica pomiędzy Zespołem Aspergera a Autyzmem? Wiesz, że do klasy przyjdzie dziecko z Zespołem Dawna, ale nie wiesz z czym to się wiąże? Potrzebujesz napisać dostosowanie do nauczania i nie wiesz jak się za to zabrać? Zapraszam na szkolenie!

Podczas spotkania dowiesz się: 📌 o najczęstszych zaburzeniach, 📌 o alternatywnych środkach komunikacji, 📌 o metodach pracy i pomocach dydaktycznych dla dzieci z niepełnosprawnością, 📌 jak radzić sobie w sytuacjach trudnych, 📌 jak sobie radzić agresywnymi zachowaniami uczniów z niepełnosprawnością”.

🔶 Prowadząca: Anna Zielinska, katechetka-oligofrenopedagog z 9-letnim stażem pracy w szkole specjalnej i 3 letnim w zwykłej szkole. Ukończyła studia magisterskie z oligofrenopedagogiki, w trakcie studiów pedagogika korekcyjno-kompensacyjna. Licencjat z teologii duchowości. Autorka wielu pomocy dydaktycznych i artykułów dla katechetów.

🎁 Dla uczestników, oprócz wiedzy i umiejętności 📃 zaświadczenie.

Zgłoszenie: https://studniakatechety.pl/sklep/produkt/spe-o/

Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego
Chcesz się zgłosić? Kliknij.

📣 NOWE szkolenie: 🌎 JAK MÓWIĆ O STWORZENIU ŚWIATA NA LEKCJACH RELIGII? 💥 27.02.2021 | sobota | 19:30 | 90 minut | 30 zł

🟡 Prowadzący: Krzysztof Jan Wojtyra. Katecheta, doktorant Instytutu Nauk Biblijnych Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, italianista, autor artykułów w miesięczniku Adeste.

Od prowadzącego: „Zapraszam na przypomnienie zagadnień z biblistyki dotyczących opisów stworzenia. Przy okazji pokażę jak pracuję z uczniami starszymi (od kl. 5) omawiając ten temat (zastosowany schemat można wykorzystać również w szkole średniej). Odpowiemy sobie jak wyjaśnić istnienie tych dwóch opisów, jak są zbudowane, jakie tradycji i teologie za nimi stają”. Przewidywany jest czas na Q&A. Pytania dotyczące tematu można przesyłać do Studni Katechety.🎁🎁🎁 Dla uczestników, oprócz wiedzy i umiejętności 📄 scenariusz zajęć o skrótach biblijnych (dla SP) oraz jak zwykle dostęp do nagrania i 📃 zaświadczenie.

Zgłoszenia 👉 https://studniakatechety.pl/sklep/produkt/biblijny-o/

Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego
Dwa nowe warsztaty 26 i 27 lutego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *