gra MIĘDZY SŁOWAMI,  GRY,  POMOCE,  POMYSŁY

MIĘDZY SŁOWAMI – gra wzorowana na Taboo

MIĘDZY SŁOWAMI Zasady gry oparte są na znanej towarzyskiej grze Taboo. W tym wydaniu oczywiście hasła związane z religią.

Zasady gry: Uczestnicy gry dzielą się na grupy. Jedna osoba, za pomocą słów, przedstawia pozostałym z zespołu hasło zapisane u góry karty. Nie może używać słów znajdujących się poniżej. Na odgadywanie jest określony czas np. 1 minuta. Za każde odgadnięte hasło grupa otrzymuje 1 punkt. Za użycie niedozwolonego słowa -1 punkt. Używanie właściwych słów kontroluje osoba z drużyny przeciwnej. Gdy gracz nie rozumie hasła lub nie wie jak je przedstawić może pominąć kartę.
Twórcy oryginału gry zalecają wiek grających 13+. Można próbować grać z 11-12 latkami (skonsultowane ze specjalistą od psychologii rozwojowej). Karty sprawdzają się wśród młodzieży. W grę mogą też grać dorośli. 
Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt: poprzez e-mail: studnia.katechety@wp.pl, lub formularz kontaktowy na blogu. Jestem także na Facebooku: strona Studnia Katechety, Messenger: Tom Pe

120 haseł 60 dwustronnych kart Wymiary kart 4,8 x 7 cm. Wydruk kolorowy laserowy Papier matowy 300 g/m2 (lub 250 g/m2) Karty w papierowej okładce, na której znajdują się zasady gry.
Wysyłka listem poleconym, priorytetowym (gabaryt B). Karty opakowane kartonem i wkładane do bezpiecznej koperty.
Koszt gry 25 zł. Wysyłka 10 zł niezależnie od ilości kompletów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *